نگاهی به پروژه های اجرا شده
مپکو
مپکو
تهران، بزرگراه باقری، نبش خیابان ۲۰۰ غربی، پلاک ۱۳۸

Dry Drum Magnet

درام سپراتور مغناطیسی خشک

درام مگنت جهت جداسازی پیوسته ناخالصی های آهنی از میان مواد ورودی دستگاه مگنت مورد استفاده قرار می گیرد. درام مگنت حاصل مونتاژ ۱۸۰ درجه آرک مغناطیسی در داخل پوسته ای از جنس استیل نگیر و ضد سایش که توسط درپوش های آلومینیومی مهار شده است، می باشد. مجموعه پوسته درام و درپوش با سرعت مشخصی در حال حرکت به دور آرک مگنت ثابت می باشد.
زمانی که مواد ورودی روی سطح درام مگنت شارژ می شوند، مواد غیر مغناطیسی در جلوی درام و در مسیر طبیعی سقوط می کنند. در حالی که مواد مغناطیسی جذب مگنت درام شده و بر روی پوسته درام تا آخرین نقطه حضور مگنت گردش کرده و در پشت درام تخلیه می شوند. درام مگنت ها می توانند در ۲ گروه مگنت های سرامیکی (LIMS) یا مگنت های نئودیم (NdFeB or MIMS) ساخته شده و سبب حصول میزان های مغناطیسی با دامنه و گرادیان متفاوت می گردند. پارامترهای قابل اهمیت در راندمان جداسازی درام مگنت شامل سرعت درام، موقعیت تیغه جداسازی، نوع المان های مگنت، تعداد قطب ها و سایز درام می باشد.
کاربرد عمده درام مگنت شامل خالص سازی مواد اولیه صنایع شیشه، کاشی، سرامیک، مواد غذایی، صنایع بازیافت، ریخته گری و فولادسازی می باشد. همچنین جهت پرعیار سازی سنگ آهن و یا فروآلیاژها استفاده گسترده ای دارند.

کاربرد

پرعیارسازی سنگ آهن، بازیابی کانیهای با ارزش مگنتیت و هماتیت در معادن سنگ آهن، صنایع بازیافت، صنایع معدنی، فولاد، آهن، سیلیس، مس، آلومنیوم، سرب، روی، ذغال.

مزایا

5 سال گارانتی شدت میدان و ۲ سال گارانتی قطعات مکانیکال
تعمیر و نگهداری آسان
طراحی و ساختار محکم ثابت بودن شدت میدان در طول زمان کارکرد
میدان مغناطیسی از نوع دائم و بدون نیاز به برق و باتری

غلتک درام سپراتور خشک
درام سپراتور خشک
    تهران، بزرگراه باقری، نبش خیابان200، پلاک 138

    021-66477368

    info@mapcomagnet.com