نگاهی به پروژه های اجرا شده
مپکو
مپکو
تهران، بزرگراه باقری، نبش خیابان ۲۰۰ غربی، پلاک ۱۳۸

conical crusher

استفاده از سه سیستم روغن کاری حفاظتی:

وجود سه سیستم روغن کاری مستقل ذیل تضمین کننده و حافظ انجام عمل حیاتی روغن کاری در دستگاه بوده و به همین علت سبب پایین بودن هزینه نگهداری و بالا بودن کارایی دستگاه می باشد.
پینیون شفت و محفظه آن دارای سیستم روغن کاری به روش غرقابی(وانی) است.
سیستم اصلی روغن کاری بطور اتوماتیک با برقراری جریان دائمی روغن و رساندن آن به کف گردها ، بوشهای برنزی ، دنده و شفت ضامن سلامت دستگاه و تداوم کار آن می باشد.
اسپایدر در سرشفت به صورت مستقل روغن کاری می گردد.
طراحی انواع مختلف دهانه تغذیه از 1 تا 8 اینچ
دنده پینیون از نوع حلزونی مارپیچ که کاملا بی صدا عمل نموده و دارای عمر طولانی می باشد.
پینیون شفت و محفظه آن دارای سیستم روغن کاری به روش غرقابی(وانی) است.
رول برینگ استفاده شده در پینیون شفت دارای عمر طولانی و هزینه نگهداری کم بوده و علاوه بر آن به علت یکپارچه بودن امکان تعمیر بدون باز کردن کامل سنگ شکن را فراهم می کند.
سیستم اصلی روغن کاری بطور اتوماتیک با برقراری جریان دائمی روغن و رساندن آن به کف گردها ، بوشهای برنزی ، دنده و شفت ضامن سلامت دستگاه و تداوم کار آن می باشد.
سنگ شکن های با دهانه متوسط و ریز دارای دو و سه بازوی اسپایدر می باشد.
عمر طولانی برای قطعات منگزی داخل سنگ شکن به دلیل ضخامت یکسان و انتخاب محل صحیح با نقطه اتکا مناسب.
غبارگیر حفاظ روغن از جنس فیبر نخ دار جهت محافظت قطعات داخل سنگ شکن در مقابل گرد و غبار.
انتخاب درست نوع خروج از مرکز (بوش اکسنتریک) جهت کنترل مصالح تولید بزرگتر از اندازه مورد نیاز از میان چندین نوع استاندارد.
مخزن با تنظیم کننده جریان.
روپوش بازوهای پوسته پایین(باتم شل) از فولاد منگزی ضد سایش تهیه شده است.
تخلیه سریع بدون سایش بدنه با استفاده از تجزیه به دست آمده در طراحی پوسته پایین(باتم شل).

تنظیم سریع دهانه توسط سیستم هیدروست جهت جلوگیری از فرسایش بیش از حد و تولید مصالح به ابعاد مورد نیاز

امکان تخلیه سریع سنگ شکن:

در زمان توقف سنگ شکن به علت قطع برق با فشار یک کلید و در زمانی کوتاه با پایین آمدن شفت اصلی(منتل)دستگاه تخلیه و مجددا آماده بکار میگردد، ولی در دستگاههای مشابه جهت انجام این عمل به حداقل 2 ساعت وقت نیاز است.

امکان تنظیم وضعیت دهانه سنگ شکن از راه دور:
با استفاده از سیستم اتوماتیک، تنظیم دهانه سنگ شکن از اتاق فرمان (از راه دور) کنترل می گردد، بدین ترتیب که تانک مخصوص هیدروست ، پمپ و جک هیدرولیک به تابلوی اتوماتیک موجود در اتاق فرمان متصل بوده و با فشار یک کلید می توان دهانه را به دلخواه باز یا بسته نموده و عملکرد آن را نیز بر روی واحد نشانگر مشاهده نمود.

سیستم کنترل اتوماتیک ASR :

با کاربرد این سیستم امکان تنظیم راندمان و کیفیت مصالح تولیدی فراهم شده و این خود یکی از بارزترین مشخصات این دستگاه نسبت به سایر سنگ شکن های مشابه می باشد.

حداکثر تولید ماسه:

پس از اتمام برسی های لازم و تلاش فراوان، با ارائه سیستم کاملا جدید و پیشرفته و انجام تغییرات عمده دستگاه سنگ شکن سیبرد 36 با کیفیت ، ظرفیت و کارایی مناسب با سیستم کنترل اتوماتیک جدید تولید حداکثر مصالح ریزدانه(ماسه 0-4/75) به تولید رسیده است.

هیدروست کنترل:

در این سیستم دهانه سنگ شکن توسط جک هیدرولیکی که در زیر شفت اصلی عمل می کند صورت می گیرد و بطوریکه تنظیم دهانه در کمتر از یک دقیقه به میزان دلخواه توسط یک نفر امکان پذیر بوده و این سیستم در طول سالیان متوالی کاربردی موفقیت آمیز داشته است.

کاهش دهانه:روغن توسط پمپ از داخل مخزن با فشار به سیلندر هیدروست منتقل شده و با بالا بردن منتل سبب تنظیم دهانه به میزان دلخواه می گردد.
افزایش دهانه: با اجازه برگشت روغن به داخل مخزن منتل پایین آمده و سبب تنظیم دهانه به میزان دلخواه می گردد.

سیستم محافظ اتوماتیک:
جهت جلوگیری از وارد آمدن خسارت به سنگ شکن در صورت ورود اشیا غیر قابل خردشدن (نظیر قطعات آهنی و..) در هنگام کار در سیستم هیدرولیک دستگاه ، واحدی نصب گردیده است که در هنگام بروز این مشکل شفت اصلی دستگاه را بطور خودکار بسمت پایین هدایت نموده و پس از خروج شی از دستگاه مجددا به حالت اولیه برمیگرداند.

با منتقل شدن روغن تحت فشار از قسمت سیلندر هیدروست به بالن فشار منتل پایین آمده و باعث می شود که شی غیرقابل خردشدن اجازه عبور یافته و سپس تحت فشار گاز بالن روغن مجددا به سیلندر هیدروست بازگشته و منتل را به وضعیت اولیه باز می گرداند.

منحنی تولید:
در بررسی چگونگی منحنی تولید مصالح چند پارامتر ، تیپ سنگ شکن ، دهانه سی – اس – اس و نوع مصالح از نظر منحنی، درصد رطوبت ، وزن مخصوص مورد توجه قرار میگیرد و با توجه به اطلاعات جمع آوری شده جهت استفاده بهینه از دستگاه و تنظیم ابعاد مصالح مورد نیاز نتایج حاصل در جدول و منحنی های ذیل گردیده است.

اوزان تقریبی به کیلوگرم:

تاپ شل : 2200
باتم شل : 4000
شفت اصلی و سایر قطعات متصله : 1860
سیستم روغن کاری با تانک روغن : 325
وزن کلی : 8550

ابعاد داده شده صرفا جهت راهنمایی اولیه طرح و نصب دستگاه بوده و کاربردی برای تعیین ابعاد فنداسیون ندارد.ابعاد به میلیمتر می باشد.
    تهران، بزرگراه باقری، نبش خیابان200، پلاک 138

    021-66477368

    info@mapcomagnet.com