نگاهی به پروژه های اجرا شده
مپکو
مپکو
تهران، بزرگراه باقری، نبش خیابان ۲۰۰ غربی، پلاک ۱۳۸

Manual Permanent Magnetic Seprator

سپراتور مغناطیسی دائم دستی

جداکننده های مغناطیسی در انواع مختلفی ساخته می شوند که بر حسب نیاز کاربردهای گوناگونی نیز در صنایع مختلف دارند. جداکننده های مغناطیسی در دو نوع الکتریکال و پرمننت (آهنربای دائم) طراحی و ساخته می شوند که هر کدام بر حسب نیاز و نوع صنعت کاربردهای گوناگون و عملکرد متناسب با همان صنعت را خواهد داشت.
جداکننده ها در بخش جداسازی بطور کلی در دو نوع اتوماتیک و دستی ساخته می شوند که بسته به نوع صنعت و میزان آلودگی آهنی مواد توسط کارشناسان این شرکت به مشتریان معرفی می گردد تا مشتری با کمترین هزینه بهترین عملکرد را به دست آورد.
این نوع سپراتورهای مغناطیسی جهت جداسازی قطعات آهنی مزاحم از مواد اولیه نظیر ناخن لودر/تسمه های آهنی/ قطعات شوتها و سرندها / پیچ و مهره و … به راحتی از زیر بار در حال عبور بیرون کشیده و از آسیب رساندن به تجهیزاتی مانند سنگ شکنها / آسیابها /پرسها و همچنین توقف تولید و خسارت مالی جلوگیری می کند. نحوه قرار گرفتن آنها بصورت آویز روی تسمه نقاله می باشد. تمیزکاری آنها به صورت دستی می باشد.

کاربرد

عمده کاربرد آنها جهت مکان هایی می باشد که میزان آلودگی کم است صنعت سیمان(حفاظت از آسیا و سنگ شکنها) معادن شن و ماسه(حفاظت از آسیاب و سنگ شکنها) کارخانجات کاشی و سرامیک ( حفاظت از پرس و سنگ شکنها) صنایع شیشه(حفاظت از کوره) صنایع بازیافت جهت تفکیک ضایعات آهنی از مواد صنایع ریختگی، گچ، آجر، آهک، پودر سنگ و …

مزایا

شدت میدان مغناطیسی ثابت عمر بسیار بال نصب و راه اندازی آسان استفاده از بدنه استنلس استیل به منظور بالبردن عمر مگنت و کم شدن وزن کلی دستگاه    تهران، بزرگراه باقری، نبش خیابان200، پلاک 138

    021-66477368

    info@mapcomagnet.com