نگاهی به پروژه های اجرا شده
مپکو
مپکو
تهران، بزرگراه باقری، نبش خیابان ۲۰۰ غربی، پلاک ۱۳۸

Automatic Cleaning Electromagnetic Over belt Seprator

لیفتینگ مگنت های الکتریکی مستطیلی

از این نوع مگنت ها در صنعت برای حمل اسلب، کویل، بیلت، ورق و میلگرد استفاده می شود. مگنت های الکتریکال شامل تسمه ها و سیم پیچ های آلومینیومی عایق بندی شده از مواد نسوز بوده و در اطراف کویل داخل بدنه مگنت از رزینهای ترکیبی با ضریب هدایت حرارت بالا استفاده می شود.
بدنه اصلی مگنت از جنس فولاد با ضریب هدایت مغناطیسی بالا همراه با کاورهایی از جنس فولاد ضد سایش و غیر مغناطیس می باشد. به منظور افزایش عمر مگنت تابلوی تغذیه مجهز به رله کنترل درجه حرارت و کنترل سبک کاری مگنت می باشد.
ضمن آنکه با کمک طراحی مدار اعمال ولتاژ معکوس سرعت تخلیه بسیار بالاست.

تجهیزات جانبی همراه دستگاه شامل باتری پشتیبان، تابلوی باتری شارژ، کابل جمع کن، زنجیر تعلیق دستگاه و سوکت تامین برق ورودی دستگاه می باشد.
طراحی و ساخت این نوع مگنت ها می تواند برای کاربردهای ویژه ای همانند حمل قطعات با دمای بالای ۵۰۰ درجه سانتیگراد، تجهیز به کفشک های میانی جهت افزایش طول موثر مگنت برای جابجایی بیلت و میلگرد با تغییر جنس کویل از آلومینیوم به کویل مسی انجام شود.

کاربرد

صنایع فولاد، ذوب آهن، بنادر و کشتی رانی، صنایع خودروسازی، صنایع لوله و پروفیل، صنایع ماشین سازی و کلیه کارخانجاتی که نیاز به جابجایی قطعات آهنی بصورت اتوماتیک دارند.

مزایا

قدرت بسیار بالا، جابجایی اتوماتیک قطعات آهنی، افزایش راندمان کاری، قابل طراحی جهت جابجایی قطعات با دمای بالی ۵۰۰ درجه، قابل طراحی در ابعاد مختلف، قابل طراحی در دو نوع مسی و آلومینیومی    تهران، بزرگراه باقری، نبش خیابان200، پلاک 138

    021-66477368

    info@mapcomagnet.com