نگاهی به پروژه های اجرا شده
مپکو
مپکو
تهران، بزرگراه باقری، نبش خیابان ۲۰۰ غربی، پلاک ۱۳۸

Permanent Lifting Magnet

مگنت های بالابر دستی

لیفتینگ مگنت ها از قویترین آهن رباهای دائم ساخته شده اند که توانایی بالایی در جابجایی قطعات آهنی دارند. سبک بودن، کاربرد آسان، مکانیزم ساده، عدم نیاز به برق و باتری، قدرت بالا و از همه مهم تر ایمنی بالا از ویژگی های این دستگاه است.

استفاده از این دستگاه مدت زمان لازم برای جابجایی قطعات را کاهش داده و بدون نیاز به جوش دادن قالب جرثقیل و یا به کارگیری زنجیر یا تسمه، قطعات سنگین را به راحتی و با اطمینان جابجا می نماید.

کاربرد عمده این دستگاه در جابجایی قالبهای پرس، قطعات سنگین فلزی، ریخته گری ها، سازه های فلزی، ورق های فولادی و … است.

کاربرد

صنایع قالب سازی
برش ورق
ماشین سازی
و …

مزایا

ابعاد کوچک و وزن کم دستگاه مگنت، عمرطولانی و قدرت ثابت و بدون افت مگنت در طول زمان، عدم نیاز مگنت به برق مصرفی، کابل، تابلوی تغذیه و باتری، قطع و وصل سریع دستگاه مگنت توسط اهرم مکانیکی، قفل مکانیکی روی اهرم مگنت که مانع از وقوع حادثه و رها شدن ناخواسته بار می گردد. عدم نیاز به هزینه تعمیر و نگهداری طراحی ویژه قطب های مغناطیسی، دستگاه مگنت را برای بالابری قطعات یا سطوح تخت یا گرد مناسب می نماید.
مگنت دارای ضریب ایمنی بالابری ۳ می باشد. نوع مگنت مونتاژی داخل دستگاه از نوع پرقدرتNdFeB می باشد که سبب افزایش قدرت بالابری و کاهش وزن و ابعاد دستگاه مگنت شده است

نحوه انتخاب بار

بکارگیری لیفت مگ می بایست با شرایط کاری صورت پذیرد و پارامترهای ذیل لحاظ گردد.    تهران، بزرگراه باقری، نبش خیابان200، پلاک 138

    021-66477368

    info@mapcomagnet.com